
Rozhledna Akátová věž
Jižní Morava Židlochovice
Cena za osobu od 450 Kč do 575 Kč
Přijďte strávit dovolenou na jižní Moravu. Objevte krásy Pálavy a malebnou vinařskou obec Bulhary. Zarezervujete si ubytování a přijďte sem strávit svůj pobyt. Penzion u Dyje vám nabídne vynikají zázemí a v létě navíce relax u bazénu. celý popis
Zadejte termín příjezdu a my vám zobrazíme aktualizované ceny
Děti do 2 let (bez nároku na lůžko) | 110 Kč | / | den |
Dětská postýlka vč. lůžkovin | 200 Kč | / | pobyt |
Pronájem celého penzionu pro 16 osob (každá další osoba 350 kč / noc) - týdenní pobyt / hlavní sezóna | 65 800 Kč | / | pobyt |
Pronájem celého penzionu pro 16 osob (každá další osoba 350 kč / noc) - týdenní pobyt / nízká sezóna | 51 100 Kč | / | pobyt |
Vítejte v Penzionu u Dyje, který se nachází v malebné obci Bulhary, přímo na pomezí Lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava. Ideální místo pro všechny, kdo hledají pohodu, přírodu a útulné domácí prostředí. Ať už jste turisté, cyklisté, rybáři nebo rodiny s dětmi, u nás najdete zázemí pro perfektní dovolenou.
Penzion nabízí skvělou kombinaci odpočinku a aktivit. Na zastřešené terase si můžete vychutnat grilování nebo opékání špekáčků, zahrát si pingpong či elektronické šipky. Děti potěší trampolína a pískoviště, zatímco dospělí ocení příjemné posezení na letní terase s výhledem na zahradu. V letních měsících je k dispozici velký nadzemní bazén se solární sprchou, který osvěží v horkých dnech.
Součástí penzionu je také stylový vinný sklípek, kde můžete ochutnat místní vína, a zimní zahrada, která nabízí příjemné útočiště během chladnějších večerů. V okolí najdete nejen množství cyklostezek a turistických tras, ale i krásy Lednicko-valtického areálu či romantiku Pálavských vrchů.
Ubytování vám nabízíme ve dvoulůžkový pokojích (studio) a apartmánech. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízené televizí, wifi internetem, koupelnou (sprcha, wc, umyvadlo) a vybavenou kuchyní (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, základní nádobí, jar a utěrky). Apartmány mají navíc sklokeramickou varnou desku, elektrickou troubu a největší apartmán má navíc i myčku nádobí.
Cyklisté si mohou uschovat kola v prostorách dvorku. Parkování je zajištěno přímo na pozemku penzionu. Příjemný bonusem je poloha penzionu u řeky Dyje. Za pár kroků jste u řeky, která nabídne příjemné procházky, ale také možnosti relaxace a třeba i plavby na loďce.
Nejbližší restaurace je vzdálena 500 metrů od penzionu. Okolí je plné zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Zámek Lednice je vzdálen 5 km od penzionu a Mikulov pouhých 8 km. A co dalšího zajímavého dělat na Pálavě? Vyšlápnout si můžete na hrad Děvičky, k Sirotčímu hrádku nebo na Svatý Kopeček v MIkulově. Koupáním a vodní zábavu si užijete na Vodní nádrži Nové Mlýny.
Jižní Morava Židlochovice
Jižní Morava Bítov
Jižní Morava Mutěnice
Severní Morava a Slezsko Krásná
České Švýcarsko Děčín
Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.
Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.
Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.